Szybko-Finanse to strona internetowa poświęcona udzielaniu pożyczek osobistych. Popieramy wieloletnie doświadczenie w branży, ponieważ jesteśmy częścią grupy kapitałowej IDFinance, która działa również w innych krajach. W poniższych liniach wyjaśniamy, kim jesteśmy i dlaczego można zaufać naszym prywatnym usługom finansowym.

Szybko-Finanse , twoja sieć osobistych i godnych zaufania pożyczek

W Szybko-Finanse jesteśmy przekonani, że świat osobistego finansowania się zmienił. Tradycyjne kredyty bankowe nie stanowią już rozwiązania dla potrzeb kredytowych wielu osób w naszym społeczeństwie. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na pożyczki osobiste, których korzyści są dla nas najważniejsze: bezpośredniość, elastyczność i bezpieczeństwo.

Dzięki Internetowi czasy drastycznie spadły we wszystkich obszarach naszego codziennego życia. Dlatego nie ma sensu czekać kilka dni lub tygodni, aby wiedzieć, czy wniosek o kredyt został zaakceptowany. Obecnie Szybko-Finanse wykorzystuje narzędzia oparte na dużych danych i sztucznej inteligencji (uczenie maszynowe) do natychmiastowego przetwarzania pożyczek.

Jednak poza postępem technicznym, w Okresie, polegamy na społecznej wartości naszych osobistych pożyczek: są one drugą szansą dla wszystkich tych, którzy uzyskali odpowiedź « Nie » w tradycyjnych bankach i pożyczkodawcach. Teraz możesz cieszyć się indywidualnym finansowaniem, nawet jeśli nie masz listy płac lub jeśli nie jest ona zbyt wysoka.

Wartości, które nas określają

Istnieje pięć wartości, które odzwierciedlają ducha Szybko-Finanse :

Przejrzystość: nasz symulator pożyczek będzie zawsze informować o rzeczywistym koszcie kredytu. Bez ukrywania. Zobaczysz, że poinformujemy Cię o trzech wartościach, głównie: kwota do otrzymania, koszt operacji i całkowita kwota do zapłaty w momencie zwrotu. Za każdym razem, gdy przenosisz selektory, wartości te będą natychmiast aktualizowane.
Elastyczność: Ty i tylko Ty decydujesz, ile pieniędzy otrzymasz, a także w jakim terminie zwrócisz kredyt. Dajemy ci minimalny margines i kolejne maksimum w zależności od twoich kwalifikacji jako użytkownika. A w nich masz całkowitą swobodę wyboru.
Odpowiedzialność: w Szybko-Finanse jesteśmy zobowiązani do zaoferowania naszym klientom poważnej i profesjonalnej obsługi. I jako dowód tego, jesteśmy częścią AEMIP, zaangażowanego w ten cel.
Bezpieczeństwo: bezpieczeństwo komputerowe jest również podstawowym filarem działania Szybko-Finanse . Posiadamy najnowsze systemy ochrony naszej strony oraz dane osobowe naszych klientów. Nasza strona internetowa ma odpowiedni certyfikat SSL i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić zgodność z obowiązującym prawem o ochronie danych.
Ludzkość: za tą stroną jest świetny ludzki zespół, który działa tak, że wszystko działa poprawnie, a twoje doświadczenie jako klienta jest zawsze pozytywne. Dlatego oferujemy bardzo przystępną obsługę klienta